Loft lampa sufitowa Karla industrialny plafon E27 dekoracyjny drut

5 lat gwarancji na każdy produkt
Kupując w naszym sklepie, zawsze masz bezpieczeństwo zakupu. Po zakupie otrzymujesz od nas fakturę imienną lub fakturę VAT
* wyłączając produkty z kategorii żarówki
Zamówienia powyżej 250 zł wysyłamy na nasz koszt.
Aby dowiedzieć się więcej o przesyłce dowiedz się więcej
Jeżeli po zakupie zmienisz zdanie, to w ramach prawa zwrotu konsumenckiego, przysługuje Ci odstąpienie od zakupu do 14 dni od dnia zakupu.
Opis
Seria lamp Karla, to minimalistyczne uzupełnienie industrialnego lub loftowego stylu. Pomalowana na czarny matowy kolor druciana lampa, charakteryzuje się nie tylko prostotą, ale i jakością wykonania. Dekoracyjna żarówka (którą można znaleźć na pozostałych aukcjach), nadaje lampie właściwego waloru estetycznego. Dzięki temu nie ważne, czy lampa jest zapalona, czy zgaszona - zawsze będzie urzekać swoim wdziękiem i wyglądem. Dodatkowym atutem jest przystępna cena.
Seria lamp Karla składa się z plafonu (pojedynczej lampy sufitowej), jak i lamp wiszących jedno, dwu oraz trzy punktowych. Stosując mix takich lamp, można bez problemu oświetlić każde pomieszczenie.
Lampa przystosowana do użycia żarówek LED!
Dane techniczne
Kolor dominujący | Czarny |
Materiał dominujący | Metal |
Ilość źródeł światła | 1 |
Gwint | E27 |
Maksymalna moc punktu świetlnego | 60W / 15W (LED) |
Napięcie zasilania | 230V |
Wysokość | 21,5 cm |
Szerokość | 11,5 cm |
Głębokość | 11,5 cm |
Waga | 0,3 kg |
Żarówka w komplecie? | Nie |
Przystosowana do żarówek LED | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)


